Eraser/tr: Difference between revisions
m (Remove lines)) |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{DISPLAYTITLE:Silgi}} | {{DISPLAYTITLE:Silgi}} | ||
{{Header|Project Zomboid|Items|Miscellaneous items|Household | {{Header|Project Zomboid|Items|Miscellaneous items|Household|Stationery}} | ||
{{Infobox item | {{Infobox item | ||
|name=Silgi | |name=Silgi | ||
|model=Eraser_Model.png | |model=Eraser_Model.png | ||
|icon=Eraser.png | |icon=Eraser.png | ||
|icon_name= | |icon_name=Silgi | ||
|category= | |category=Eşya | ||
|weight=0.1 | |weight=0.1 | ||
|function= | |function=[[Map/tr|Açıklamalı haritadaki]] işaretleri siler | ||
|item_id=Base.Eraser | |item_id=Base.Eraser | ||
}} | }} | ||
'''Silgi''' bir kırtasiye [[ | '''Silgi''' bir kırtasiye [[items/tr|eşyasıdır]]. | ||
==Kullanım== | ==Kullanım== | ||
Line 17: | Line 17: | ||
==Dağılım== | ==Dağılım== | ||
{| class="wikitable theme-red | Aşağıdaki tablo(lar)da yağma dağılımları verilmiştir. | ||
! colspan=4 | | |||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable theme-red" data-expandtext="{{int:show}}" data-collapsetext="{{int:hide}}" style="text-align:center; min-width:24em;" | |||
! colspan="4" | Saklama Alanları | |||
|- | |||
! Bina/Oda | |||
! Saklama Alanı | |||
! style="width: 3.2em;" | Adet | |||
! style="width: 3.2em;" | Şans | |||
|- | |- | ||
|rowspan="4"|all | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |- | ||
| | |[[locker]] | ||
|[[ | |4 | ||
| | |8 | ||
| | |- | ||
|[[officedrawers]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |- | ||
|[[other]] | |||
|[[ | |||
|1 | |1 | ||
| | |8 | ||
|- | |- | ||
|rowspan="3"|artstore | |||
|[[ | |[[counter]] | ||
|4 | |4 | ||
|8 | |||
|- | |- | ||
|[[shelves]] | |||
|[[ | |4 | ||
|1 | |1 | ||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|bedroom | |||
|[[ | |[[desk]] | ||
| | |4 | ||
|8 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|bookstore | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|rowspan="3"|classroom | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|closet | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|rowspan="3"|daycare | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|garagestorage | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|generalstore | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|hall | |||
|[[locker]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|rowspan="2"|kitchen | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|rowspan="4"|livingroom | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|8 | |||
|- | |||
|[[sidetable]] | |||
|4 | |4 | ||
|8 | |||
|- | |- | ||
|[[sidetable]] | |||
|[[ | |||
|4 | |4 | ||
| | |8 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan="2"|office | ||
|[[ | |[[counter]] | ||
| | |4 | ||
| | |8 | ||
|- | |- | ||
|[[desk]] | |||
|[[ | |||
|4 | |4 | ||
|8 | |||
|} | |} | ||
==Ayrıca | ==Ayrıca bakınız== | ||
* | *{{ll|Empty Notebook}} | ||
* | *{{ll|Journal}} | ||
* | *{{ll|Sheet of Paper}} | ||
{{Navbox items| | {{Navbox items|household_equipment}} |
Latest revision as of 18:19, 19 April 2024
Silgi bir kırtasiye eşyasıdır.
Kullanım
Silgi hem dünyada oluşmuş açıklamalı haritalarda bulunan hem de oyuncu tarafından oluşturulmuş olan harita işaretlerini ve harita notlarını silmek için kullanılır. Bir harita işaretlemesini ya da yazısını silmek için, haritayı açmak gerekir. Ardından aşağıda "İşareti Kaldır" yazan bir düğme görünecektir Tükenmez kalem ya da kurşun kalemle yazılmış olması farketmeksizin, bütün işaretlemeler silgi ile silinebilir.
Dağılım
Aşağıdaki tablo(lar)da yağma dağılımları verilmiştir.
Saklama Alanları | |||
---|---|---|---|
Bina/Oda | Saklama Alanı | Adet | Şans |
all | desk | 4 | 8 |
locker | 4 | 8 | |
officedrawers | 4 | 8 | |
other | 1 | 8 | |
artstore | counter | 4 | 8 |
shelves | 4 | 1 | |
shelves | 4 | 2 | |
bedroom | desk | 4 | 8 |
desk | 4 | 8 | |
bookstore | counter | 4 | 8 |
classroom | counter | 4 | 8 |
desk | 4 | 8 | |
metal_shelves | 4 | 8 | |
closet | crate | 4 | 8 |
daycare | counter | 4 | 8 |
desk | 4 | 8 | |
metal_shelves | 4 | 8 | |
garagestorage | crate | 4 | 8 |
generalstore | shelves | 4 | 8 |
hall | locker | 4 | 8 |
kitchen | counter | 4 | 8 |
shelves | 4 | 8 | |
livingroom | shelves | 4 | 8 |
shelves | 4 | 8 | |
sidetable | 4 | 8 | |
sidetable | 4 | 8 | |
office | counter | 4 | 8 |
desk | 4 | 8 |