Режими гри

From PZwiki
< Game ModesGame Modes/uk
Jump to navigation Jump to search
PZwiki:Language policy Мова: English • español • français • 日本語 • português • русский • ไทย • українська • 中文 • 中文(中国大陆)
Навігація:Головна>Ігровий світ>Геймплей>Режими гриСторінка оновлена: Version 41.14
Title Screen

У Project Zomboid доступний ряд різних ігрових режимів. Наведений нижче список ігрових режимів є актуальним станом на момент виходу build 41. У всіх режимах смерть є остаточною. Після смерті можна продовжити гру на тій же карті, але тільки після завантаження з новим персонажем.


Навчання

SpiffoTeacher.png

Це короткий вступ на невеликій карті, щоб познайомити нових гравців з елементи керування та користувацьким інтерфейсом. Це попередньо встановлений сценарій без жодних налаштувань чи опцій для вибору.
У навчальному посібнику розглядаються основи:

Це також вчить гравця крикам: Механіка, яка дозволяє вам залучити зомбі до вашого місця розташування, і саме так закінчується навчальний посібник, оскільки гра обманом змушує вас натиснути Q, щоб залучити орду зомбі до вашого місця розташування, яка буде продовжувати вбивати вас і закінчувати навчальний посібник. Хоча можна втекти від орди і загубити їх на деревах, немає ніякого способу пройти через огорожу навколо навчальної карти і тільки обмежений запас їжі, тому смерть неминуча.

Режими гри

Кожен з наведених нижче сценаріїв пропонує свій власний, унікальний набір труднощів або перешкод, які необхідно подолати на старті у світі.

Апокаліпсис

SpiffoSurvivor2.png

"Фокус на стелс. Короткий час життя. Бійки краще уникати." Любить бути покараним, при цьому реалістичних і смертельних боїв часто краще уникати. Цей режим гри є "за замовчуванням" при створенні власної пісочниці: здобич рідкісна, зомбі сильні, а популяція в нормальній кількості. На відміну від інших ігрових режимів, мінімапа вимкнена.

Виживший

SpiffoBrawler.png

"Потужний бій. Довший час життя. Складний стиль гри, заснований на попередньому режимі виживання PZ." Любить виклик, з більшою увагою до бою, знайомого гравцям попередніх білдів. Режим виживання послаблює зомбі, знижуючи їх силу і не дозволяючи їм тягнути за собою гравців. Режим "Виживший" підсилює гравців, зменшуючи вразливість тилу і дозволяючи зброї вражати кількох зомбі одним ударом.

Будівельник

SpiffoBuilder.png

"Будівництво, Фокус на дослідження та фермерство. Більш спокійний стиль гри." Віддає перевагу більш спокійному будівництву, пошуку луту та фермерству, а також меншому фокусу на зомбі. Зомбі набагато менше, їхня чисельність становить 20% від стандартної. Ці зомбі також значно слабкіші, з ослабленими органами чуття, зниженою силою і витривалістю, а також відсутністю здатності тягнути за собою. Щоб компенсувати слабкість зомбі, майже вся здобич є більш рідкісною, за винятком їжі, а статистика та одяг гравця погіршуються швидше, вимагаючи більше матеріалів, щоб утримувати персонажа на плаву.

Пісочниця

Основна стаття:Пісочниця

Spiffo rummage.png

Користувацька пісочниця дозволяє гравцеві налаштувати параметри гри так, як йому подобається. Після вибору початкова локація, гравець може вибрати свої власні варіанти, або вибрати пресет для налаштування. У полі Збережені пресети внизу, кожна опція за замовчуванням - це ті самі налаштування, що використовуються в режимах гри за замовчуванням. Сюди входять параметри за замовчуванням, оскільки їх було вилучено зі стандартних параметрів стилю гри.

Застарілі стилі гри

Ці стилі гри були вилучені з гри як стандартні стартові опції, починаючи зі збірки 41. До них все ще можна отримати доступ, вибравши у меню "Збережені пресети", попередньо вибравши режим гри пісочниця.

Виживання

SpiffoSurvivor.png

Дата початку: 9 липня 1993 року
Це рекомендований досвід проходження, так, як його задумали розробники. Початкові умови заблоковані на хардкорі. Двері часто зачинені, а сигналізація в будинках зустрічається часто, що змушує гравця постійно рухатися. Сила та витривалість роблять цих зомбі серйозною загрозою, вони не схожі на тих, що зустрічалися раніше. Вода і електрика будуть відключені менш ніж через 30 днів, що вимагає від гравця швидкого знаходження певної стабільності. Це найжорсткіший досвід, виживання малоймовірне.

• Розмір орди: Величезна
• Швидкість зомбі: Швидко волочать ноги
• Слух та зір зомбі: Нормальні
• Відключення води та електрики: 0-30 днів
• Ресурси: Рідкісні

Початок зараження

404SpiffoMascotMap.png

Дата початку: 9 липня 1993 року
Це неканонічний режим гри, розроблений як навчальний сценарій для нових Вцілілих. Це має бути наступним кроком для нових гравців після завершення Навчання. Зомбі нещодавно інфіковані зі зниженими відчуттями та обмеженою міграцією. Вода та електрика будуть відключені через 6-12 ігрових місяців. Ресурсів в надлишку. Гравець зможе освоїти ігрову механіку, не будучи захопленим або голодним.

• Розмір орди: Невелика
• Швидкість зомбі: Ледве ходять
• Слух та зір зомбі: Погані
• Відключення води та електрики: 6-12 місяців
• Ресурси: Велика кількість

-->

Тиждень потому

Spiffoskip.png

Дата початку: 9 липня 1993 року
Цей режим гри призначений для казуального гравця, починаючи з тижня після початку зараження. Існує помірний розмір орди, оскільки зомбі встигли перетворитися. Вони швидко кидатимуться на все, що приверне їхню увагу, але зі зниженою чутливістю. Вода та електрика відключаються через 2-6 ігрових місяців. Будинки не розграбовані. Гравець відчує, що відбувалося в країні Нокс на ранніх стадіях чуми.

• Розмір орди: Помірна
• Швидкість зомбі: Швидко волочать ноги
• Слух та зір зомбі: Погані
• Відключення води та електрики: 6-12 місяців
• Ресурси: Звичайно

Six Months Later

Spiffo controlyourself.png

Дата початку: 9 липня 1993 року
Цей режим гри не для людей зі слабкими нервами - тільки для досвідчених виживальників. Через 6 місяців залишається дуже мало тих, що вижили з великою ордою зомбі, розкиданих по всьому ландшафту - так все і закінчується. У них було багато часу, щоб розвинути свої органи чуття, і вони будуть чути, бачити або відчувати запах всього, що наближається занадто близько. Вода та електрика вже давно відключені, а міста заросли травою. Всі будинки були вичищені, що робить дуже складним знайти що-небудь корисне. Це буде справжня боротьба, щоб отримати будь-яку стабільність, почавши виживати так пізно в апокаліпсис.

• Розмір орди: Велика
• Швидкість зомбі: Швидко волочать ноги
• Слух та зір зомбі: Нормальні
• Відключення води та електрики: Одразу
• Ресурси: Рідкісні


Випробування

Наразі є 10 випробувань, особливо важких зустрічей, які відбуваються на їхніх власних мапах.

У вас один день

1. You Have One Day
Main article: У вас один день (випробування)

Ви повернулися в округ Нокс. Ви повернулися на карту, де вперше почалося зараження в Project Zomboid.

У вас є один день відносної безпеки. Зомбі прибудуть у величезній кількості, і вони знайдуть вас. Де ви зробили свій останій привал? Де ви робили свій останній привал в старі часи? Краще знайти його швидко. [Дякуємо картографу спільноти BobHeckling за відтворення старої карти 0.1.5 за допомогою поточного набору інструментів PZ.]

Графік роботи

2. Opening Hours
Main article: Графік роботи (випробування)

Торговий центр оточений. Колись давно він був важливим місцем у їхньому житті. Інстинкт привів їх до його дверей. Спогад про те, що вони колись робили...

Ви самі, але ненадовго. О 9 ранку Торговий центр буде готовий до роботи: двері відчиняться, і орди увійдуть.

Будьте до них готові.

Примітка: Це випробування було видалено з пізніших збірок гри, таких як збірка 41+. Його можна повернути у гру, встановивши мод "Повернення Графіку роботи".

Зима близько

3. Winter Is Coming
Main article: Зима близько (випробування)

На дворі середина липня, але раптом ви відчули порив крижаного вітру. Всього за три дні настане зима, якої ще не було до цього.

Ви проживаєте в ізольованій локації.У вас мізерна кількість припасів, а орди зомбі, хоч і уповільнені сильним холодом, продовжують бути такими ж смертоносними.

Одягайтеся тепліше...

Будинок у лісі - Останній рубіж

4. House In The Woods - Last Stand
Main article: Будинок у лісі (випробування)

Ви чуєте, як вони наближаються. Полчища мерців, що наступають на вашу ізольовану хатину з усіх боків. Смерть неминуча, але дробовик під рукою. Останній рубіж являє собо нескінченні хвилі зомбі в постійно зростаючій кількості. Виживіть якомога довше всупереч переважній кількості ворогів.

Будинок у лісі - Останній рубіж (Накопичення)

5. House In The Woods - Last Stand Accumulator
Main article: Будинок у лісі (випробування)

Ще один день, ще одна хатина, готова бути залита кров'ю. Орди йдуть на вас, і ваша смерть буде настільки ж болісною, наскільки й жахливою. Тож ідіть битися... Останній рубіж – Накопичення являє собо нескінченні хвилі зомбі в постійно зростаючій кількості. Використовуйте гроші, зароблені за вбивство зомбі, щоб купувати спорядження, підвищувати рівень і ремонтувати свою просякнуту кров'ю зброю.

Просто не ваш день

6. A Really CD DA
Main article: Просто не ваш день (випробування)

Вилазячи з душу, ви посковзнулися. До того ж ви п'яні як квач і у вас застуда.

До купи цього всього - ваш будинок у вогні! Сьогодні явно не ваш день.

Насувається шторм

7. A Storm Is Coming
Main article: Насувається шторм (випробування)

Хмари згущуються над Кентуккі. Вдалині чується гуркіт грому.

Коли темніє, мертві, спотикаючись об землю, стають неспокійними..

Ця буря буде то посилюватися, то слабшати, але вона ніколи не закінчиться.

Сходження туману

8. The Descending Fog
Main article: Сходження туману (випробування)

Люди вперше побачили його на воді. Легка біла ковдра над річкою Огайо.

Це був просто туман. Потім він огорнув місто. Городяни кричали, вмираючи в темряві. Тепер вони ходять там.

Невидимі, нечутні і невблаганні, вони переслідують живих.


Кінгсмут

9. Kingsmouth
Main article: Кінгсмут (випробування)

"Райський острів" в Карибському басейні, який, на жаль, піддався інфекції Нокс-Евенту.

Студія

10. Studio
Main article: Студія (випробування)

"Голлівудська кіностудія", яка, на жаль, піддалася інфекції Нокс-Евенту.