Плитки

From PZwiki
< TilesTiles/uk
Jump to navigation Jump to searchHammer.png
This article or section is currently UNDER CONSTRUCTION.
It is in the process of an expansion or major restructuring. You are welcome to assist in its construction by editing it as well, be sure to check the talk page.
If this page has not been updated in a while, please remove this notice. Last edit was 02/04/2023 by Wildfiler.
На сторінці відсутні нові плитки, додані в остаточному оновленні збірки 41. Перегляньте User:Faalagorn/Unused tiles, щоб дізнатися про деякі нові плитки, додані разом із Луїсвіль.
The page lacks new titles added in the final build 41 update. See User:Faalagorn/Unused tiles for some new tiles added along with Louisville, KY.
PZwiki:Language policy Мова: English • русский • ไทย • українська
Плитки
Прилади
Освітлення
Сантехніка
Затишок
Столи
Сховища
Штори
Дзеркала
Вивіски
Інше

Ця сторінка є найвищим рівнем усіх плиток, знайдених у Project Zomboid.


Плитки' стосуються всіх об'єктів, з яких зкладається карта Project Zomboid/uk, незалежно від того, чи вони вже існують, чи розміщені гравцями. Деякі плитки - це меблі, що мають різні розміри та функціональність. Більшість меблів гравець може пересувати, піднімаючи та розміщуючи їх. Багато з них також можуть бути розібрані гравцем, для чого потрібні спеціальні інструменти та навички.

Переміщення плиток

Деякі плитки гравець може підбирати та пересувати. Переміщати меблі можна щоб перекрити шлях зомбі, або поставити перед дверима, щоб закрити двері назавжди. Можна переміщати меблі, зберігаючи їх функціональність, або просто для декоративних цілей. Меблі, які пересуває гравець, можуть знищити зомбі якщо вони будуть на їхньому шляху, залишаючи лише частку компонентів меблів.

Щоб підібрати та/або розмістити плитку, необхідні інструменти мають бути в інвентарі гравця, який буде оснащено після вибору підбору плитки. Багато типів плиток також можуть зломатися при піднятті, цей "шанс розбити" зменшиться, коли рівень гравця підвищиться в правильному навику, наприклад столярство для більшості дерев’яних предметів. Те саме стосується спроби розмістити плитку, де гравець також повинен мати відповідні інструменти.

Деякі предмети меблів, які займають дві або більше плиток, будуть розділені на однакову кількість частин. Наприклад, двоспальне ліжко, якщо вдалось підняти, буде розділено на 4 окремі предмети, кожен з яких містить номер деталі в назві (наприклад, Ліжко (2/4), де 2 означає частину 2 з 4, а не 2 частини з 4). Якщо дія підібрати має значення "шанс зламу" вище 0, гравець може зазнати невдачі, і не всі 4 частини з’являться на землі, вимагаючи від гравця підняти інше ліжко того самого типу, доки не буде зібрано всі частини.

Щоб розмістити ці типи меблів, усі предмети мають бути доступні (на підлозі чи в контейнері) гравцеві до реконструкції/розміщення предмета меблів. Залежно від меблів сума частин може важити більше, ніж максимальна ємність інвентарю гравця, у такому випадку гравець може кинути деякі частини на землю поряд із потрібним розташуванням меблів, а решту частин перенести в інвентар.

Розбирання меблів

Меблі іноді можна розібрати. Для цього вам потрібен відповідний набір інструментів і або виклик меню розбирання, вибравши відповідну піктограму в GUI, або клацніть правою кнопкою миші об’єкт, який ви хочете розібрати, і виберіть його в меню "Розібрати". Для розбирання предмет має бути а не в інвентарі, а розміщенний в світі, якщо це не телевізор, радіо, радіостанція, радіоаматор чи простирадла. Розбирання предметів розбирає всі частини предмета одночасно, і деякі придатні предмети можуть залишатися позаду, це залежить від рівня Столярства, Металообробки або Електрики.

Знищення меблів

За допомогою кувалди можна знищити деякі меблі, які інакше неможливо підняти чи розібрати. Переважна більшість, включаючи стіни та сходи, але не всі меблі можна знищити таким чином, вони руйнуються плитка за плиткою, іноді залишаючи частину висить у повітрі. Для зищення клацніть правою кнопкою миші та виберіть "Знищити" на будь-якій плитці, щоб відкрити меню підсвічування. Потім виділіть плитку, яку ви хочете знищити, і дочекайтеся завершення анімації – плитка зникне, не залишивши жодних матеріалів.


Tiles/Appliances/uk


Tiles/Lighting/uk


Tiles/Plumbing/uk


Tiles/Comfort/uk


Tiles/Tables/uk


Tiles/Storage/uk


Tiles/Curtains/uk


Tiles/Mirrors/uk


Tiles/Signs/uk


Tiles/Miscellaneous/uk

Дивись також