Sheet of Paper/tr: Difference between revisions
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
Defter sayfası ayrıca [[Heat Source/tr|ateş]] için yakıt olarak kullanılabilir ve 5 dakika boyunca yanar. | Defter sayfası ayrıca [[Heat Source/tr|ateş]] için yakıt olarak kullanılabilir ve 5 dakika boyunca yanar. | ||
==Dağılım== | |||
Aşağıdaki tablo(lar)da yağma dağılımları verilmiştir. | |||
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable theme-red" data-expandtext="{{int:show}}" data-collapsetext="{{int:hide}}" style="text-align:center; min-width:24em;" | |||
! colspan="4" | Saklama Alanları | |||
|- | |||
! Bina/Oda | |||
! Saklama Alanı | |||
! style="width: 3.2em;" | Adet | |||
! style="width: 3.2em;" | Şans | |||
|- | |||
|rowspan="11"|all | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[filingcabinet]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[filingcabinet]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[filingcabinet]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[filingcabinet]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[locker]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[officedrawers]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[officedrawers]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[other]] | |||
|1 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|rowspan="6"|artstore | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|5 | |||
|- | |||
|rowspan="5"|bedroom | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[sidetable]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|rowspan="2"|bookstore | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|rowspan="2"|breakroom | |||
|[[overhead]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[overhead]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|rowspan="6"|classroom | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|closet | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|rowspan="3"|daycare | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|empty | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|rowspan="4"|garagestorage | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[crate]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|rowspan="2"|hall | |||
|[[locker]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[locker]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|kitchen | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|rowspan="4"|livingroom | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[sidetable]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[sidetable]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|rowspan="8"|office | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[counter]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[desk]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[metal_shelves]] | |||
|4 | |||
|2 | |||
|- | |||
|prisoncells | |||
|[[wardrobe]] | |||
|4 | |||
|1 | |||
|} | |||
==Ayrıca bakınız== | ==Ayrıca bakınız== | ||
*[[Journal/tr|Günlük]] | *[[Journal/tr|Günlük]] |
Revision as of 17:58, 19 April 2024
Defter Sayfası yazı yazılabilir bir literatür eşyasıdır.
Kullanım
Defter Sayfası, tükenmez kalem ya da kurşun kalem ile tek sayfalık yazı yazmak için kullanılır. Genellikle kişisel anımsatıcıları not almakta ya da Çok Oyunculu sunucularda mesajlar veya bilgilendirmeler bırakmak için kullanılır.
Yakıt
Defter sayfası ayrıca ateş için yakıt olarak kullanılabilir ve 5 dakika boyunca yanar.
Dağılım
Aşağıdaki tablo(lar)da yağma dağılımları verilmiştir.
Saklama Alanları | |||
---|---|---|---|
Bina/Oda | Saklama Alanı | Adet | Şans |
all | desk | 4 | 1 |
desk | 4 | 2 | |
filingcabinet | 4 | 1 | |
filingcabinet | 4 | 1 | |
filingcabinet | 4 | 2 | |
filingcabinet | 4 | 2 | |
locker | 4 | 1 | |
officedrawers | 4 | 1 | |
officedrawers | 4 | 2 | |
other | 1 | 1 | |
shelves | 4 | 1 | |
artstore | counter | 4 | 1 |
shelves | 4 | 1 | |
shelves | 4 | 1 | |
shelves | 4 | 2 | |
shelves | 4 | 2 | |
shelves | 4 | 5 | |
bedroom | desk | 4 | 1 |
desk | 4 | 2 | |
desk | 4 | 1 | |
desk | 4 | 2 | |
sidetable | 4 | 1 | |
bookstore | counter | 4 | 1 |
counter | 4 | 2 | |
breakroom | overhead | 4 | 1 |
overhead | 4 | 2 | |
classroom | counter | 4 | 1 |
counter | 4 | 2 | |
desk | 4 | 1 | |
desk | 4 | 2 | |
metal_shelves | 4 | 1 | |
metal_shelves | 4 | 2 | |
closet | crate | 4 | 1 |
daycare | counter | 4 | 1 |
desk | 4 | 1 | |
metal_shelves | 4 | 1 | |
empty | crate | 4 | 1 |
garagestorage | crate | 4 | 1 |
crate | 4 | 1 | |
crate | 4 | 2 | |
crate | 4 | 2 | |
hall | locker | 4 | 1 |
locker | 4 | 2 | |
kitchen | shelves | 4 | 1 |
livingroom | shelves | 4 | 1 |
shelves | 4 | 1 | |
sidetable | 4 | 1 | |
sidetable | 4 | 1 | |
office | counter | 4 | 1 |
counter | 4 | 2 | |
desk | 4 | 1 | |
desk | 4 | 1 | |
metal_shelves | 4 | 1 | |
metal_shelves | 4 | 1 | |
metal_shelves | 4 | 2 | |
metal_shelves | 4 | 2 | |
prisoncells | wardrobe | 4 | 1 |